BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Studijuojant Danijoje nėra nieko svarbiau, kaip turėti dviratį. Dviračiai čia labai populiarūs. Jiems yra takai, šviesaforai. Gatvėse pilna jų visur. Taigi į savo univerą aš kiekvieną rytą ir po paskaitų namo važiuoju su savo dviratuku.

Mano universitetas randasi už fiordo, o tai reiškia, kad man reikia persikelti tiltu į kitą kranto pusę. Na, ir patys turbūt žinote kaip su tuo vandeniu būna. Didžiulis vėjas, tu važiuoji ir mini į tą kylantį tiltą, spausdamas paskutinius prakaitos lašus. Oooo.. ir tuomet apsireiškia mano mėgstamiausias vėjas. Ir tu mini, mini, rodos niekuomet nesibaigs tas tiltas. Vėjas šiaušia plaukus, smogia vieną, kitą antausį tau per veidą. Dega šlaunys, trūksta oro, akyse pradeda tamsėti. Kompiuteris ant pečių tampa pernelyg sunkus…

Galiausiai privažiuoji tilto vidurį, belieka tik nusileisti. Tai jau lengviau. Nors tiesą pasakius buvo tokių kartų, kad mini žemyn, o vėjas toks didelis, jog galima sakyti testovi vietoje. Žodžiu. Nusileidi nuo tilto, liko kelias šalia to paties banguoto fiordo link univero. Ir čia tave ima taškyti vėjas iš visų pusių. Kartais taip stipriai, kad net vairas sudreba rankose. Važiuoji mintyse sakydamas: nagi, davai dar! Čia viskas ką tu sugebi? Stipriau, papūsk dar labiau!!!!

Pradeda lyti.

Oooo… Tai mes pradėsime rodyti, ką mokame? Cha, na prašau. Prašau! Lyk stipriau, dar stipriau!

Pradeda lyti dar stipriau.

WTF? Tu tikrai manęs klausausi? Hm… Nagi, davai. Kas dar? Gal dar žaibas smogs į mane? Gal šaka užgrius? O, ne… gal mašina partrenks?

Ir taip šneki ir šneki su savimi.  :))

Praleidau labai didelę dalį pavadinimu ‘Keiksmažodžiai’. Bet turbūt numanote, kokie jie gali būti. Nesakau, kad kiekvieną dieną tokie čia orai. Bet tas tiltas. Ak, tas prakeiktasis tiltas!!! Žinot, kuri smagiausia dalis būna? Tuomet, kai tu galiausiai atvyksti į univerą ir nulipi nuo to dviračio. Ir mintyse su tokiu pasigerėjimo tonu sau pasakai: cha, bitch, man pavyko!

O dar geriau būna, kai visą dieną sėdi paskaitose ir už lango matai kaip puikiai šviečia saulė, kaip gražiai skraido paukščiai, o bangos… bangos tokios nedidelės ir vėjas toks švelnus. Turbūt bus tikras malonumas važiuoti namo. Bet ne. Kur tau. Ateina laikas kai reikia važiuoti namo ir kas nors sako: pažiūrėk pro langą…
Ir ten tikrai ne saulė šviečia:)

Ir hm. Savaitgalis. Arba šiaip laisva diena. Jokių kelionių į univerą. Jokių suknistų važinėjimų. Spėkit, ar aš vis tiek nevažiuoju savo laisvu laiku? Neatspėjot. Važiuoju. Vis geriau nei namie tūnoti. Tačiau reakcija į draugų pasiūlymą varyti kur nors toli su dviračiu savo laisvu laiku visuomet, VISUOMET, būna tokia pati.

Patiko (37)

Rodyk draugams

Komentarai (9) apie “Kelionės į univerą ypatumai”

 1.   spelling | 2011-11-14 14:24 rašė:

  blemba, tu gražus!

 2.   Dominyka | 2011-11-14 15:54 rašė:

  tu visom gyvenimo situacijoms atrandi paveiksliukų :D

 3.   Arnoldas Vaitkūnas | 2011-11-14 17:02 rašė:

  Cha:D dėkui:)

 4.   nespalvotaii | 2011-11-14 20:48 rašė:

  ha, visada galvojau, kad virš savęs už invisible šniūrelio vedžiojuos lietaus debesį. pasirodo turiu likimo draugų. skirtumas tas, kad vaikinui no big deal toks klimatas, bent jau išvaizdos atžvilgiu, o ilgaplaukei merginai…sori, tu atrodai kaip ką tik iš tornado šerdies išlindus. įdomu, kaip danės su tuo susitvarko. :D btw, paskutinei foto +1

 5.   aure | 2011-11-17 00:08 rašė:

  ką studijuoji? :)

 6.   Arnoldas Vaitkūnas | 2011-11-17 10:31 rašė:

  Hospitality, service and tourism management, sports and events specialization:) kaip organizuoti renginius, žodžiu:)

 7.   vyriskiapatiniai | 2011-11-28 11:23 rašė:

  Iseitis yra! Nevaryt i univera :)))

 8.   keitemose | 2011-12-02 15:22 rašė:

  Ohohoho, kokia specialybė. :D bet dėl Danijos pavydžiu, kad ir sunkus tas kelias į universitetą… :D

 9.   Danas | 2014-10-30 12:04 rašė:

  Danijoje dviračiai pati populiariausia transporto priemonė, turbūt nerasime dano, kuris neturėtų dviračio.

Rašyk komentarą