BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Taip jau gavos, deja, kad gimiau ir gyvenu Lietuvoje:) Žinoma, ši šalis išties nuostabi savo gamta, savo grožiu, savo liaudimi ir jos tradicijomis. O kur dar ir Seimas, mūsų pats mylimiausias ir gražiausias, tiesa?:) Tačiau būčiau pats didžiausias niekšas, jei nepaminėčiau, kad Lietuvą galime laisvai tituluoti Sniego Karaliene. Ir ne tik Lietuvą, aišku. Bet apsiribokime tais nedideliais plotais ir atstumais, kuriais įpratome keliauti pastaruosius metus, dėl švilpiančių vėjų kišenėse.

Jei dabar pradėsiu zysti jums, kaip man pabodo toji žiema, jos sniegas, jos šalčiai, jos speigai ir pilkas dangus, matyt pamanysite, kad Arnoldas visiškai išsikraustė iš proto ir dabar jau ne tik kritikuoja, bet ir žliumbia. Ir žinau, kad yra žmonių, kurie jaučia malonumą matydami savo kieme žiemą. O aš ne. Nepykit, bet man vasara prie širdies:) Ir ne tik dėl to, kad vasarą nereikia į mokyklą, kad aplinkui daugiau girtaujančių, bet dėl to, kad tuo metu daugiausiai šviečia saulė, labiausiai šilta =))

Ir kur tie globaliniai atšilimai, m? Kam jus švaistot pinigus, teta Europos Sąjunga, su savo susirinkimais ir ilgais apmąstymais? Pažiūrėkit šen, į Marijos Žemę! Po tokios žiemos, galime tvirtais sakyti, jog mes turime globalinį atšalimą. Kai kurie teigia, jog tokią žiemą turime paskutinį kartą. Aš numoju į juos ranka. Nereikia į tokius kreipti dėmesio. 1992 metais, Balandžio 21d. kai aš gimiau - pustė, po dešimt metų - vėl pustė, dabar vos ne tas pats. Beje, tie kas tiki visomis tomis globalinio atšilimo ideologijomis, siūlau paskaityti vieną iš geriausių knygų MICHAEL CRICHTON „Baimės Būsėna“.

Lietuvoje kitaip ir būti negali. Arba sninga, arba lyja. Dangus arba pilkas, arba juodas. Dėl to visi visuomet tokie ir surūgę, paniurę ir pikti. Dar prie to ir valdžia prisideda. Aišku, aš čia perdedu. Turime ir šviesių dienų.
Pagalvojau, kaip gerai gyventi ten, kur visuomet šilta, tiesa? Už šildymą mokėti nereikia, už elektrą mažiau moki, nes mažiau jos naudoji (šviesu dažniau), nereikia pirkti žieminių rūbų, batų ir kitų dalykų, kurie neretai būna daug brangesni už vasarinius. O kur dar automobiliai? Juk tie ir užšąla, ir avarijų dažniau patiria dėl blogų oro sąlygų. O kur bendras valstybės biudžetas? Nereikia druskų ir smėlio barstyti, nereikia kelius po žiemos taip sunkiai tvarkyti. O kur dar maistas, tiesa? Vasarą, turint savo sodą ir daržovių užsiaugini, ir grynam ore daugiau būni, kas sveika, ir gamtoj paruoštą maistą pavalgyti gali. Juk vasarą ir mažiau sergi: sloguoji ne tiek, gripai, bronchitai ir kitos šlykštynės ne taip puola, lygiagrečiai tam, iškart mažiau pinigų išmeti vaistams. Štai, štai! Viskas aišku, kaip šiltą vasaros dieną! VASARA UŽ ŽIEMĄ GERIAU.

Aišku, aš nepaminėjau tų visų niuansų, kad vasarą ir uodai, ir bitės, ir spaudimas kitiems, ir karštis, ir visos kitos nesąmonės. Vis dėl to, manau dauguma pritarsit, kad laukiat vasaros, laukiat tų dienų:) Ir laukiat, kad žiema jau dings iš kiemo.

Patiko (3)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą