BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ataskaita prieš naujuosius:)

įdomu 2010-12-31

Liko paskutinės valandos senųjų metų ir ne už ilgo mus aplankys naujieji, zuikio metai:) Net keista, kaip greitai lekia laikas:) Mano blog’as gyvuoja jau daugiau nei metai. Pamaniau, kad reikėtų padaryti kažkokią lyg ir ataskaitą jums, nupasakoti kas gero ir blogo įvyko.
Trumpi faktai
*Per dieną apsilankiusių žmonių rekordas: 245 žmonės.
*16 įrašų buvo atsidūrę blogas.lt sistemos pirmoje topų vietoje.
*Virš 35 įrašų buvo pakliuvę į blogas.lt sistemos topus.
*1 įrašas buvo rekomenduojamas blogas.lt sistemos redaktoriaus publikai.
*Komentarų didžiausias skaičius įraše - 13
*Iš viso per metus arnoldo.blogas.lt su šiuo įrašu turi 97 straipsnius/įrašus.
*Arnoldo.blogas.lt rėmė 4 akcijas.
*Arnoldo.blogas.lt reklamavo 5 renginius.
*Arnoldo.blogas.lt buvo paminėtas 2 sykius laikraštyje, 4 kartus internetinėje erdvėje.
*Savo facebook.com grupėje blogas kol kas turi 231 narį.
*Savo facebook.com blog’o grupėje per metus įkeliau 134 nuotrauką, kurias iš viso mėgo 431 kartus.
*Facebook.com blog’o grupėje įkeltos 63 nuorodos.

Na, manau, užteks. Nieko įspūdingo, bet nieko ir blogo, tiesa?:) Visko po truputį, po ne daug, bet taip ir reikia:) Belieka tik tikėtis, kad su laiku skaičiai didės, o po metų aš ir vėl rašysiu jums kažką panašaus:))
Ta proga, aš iškart palinkėsiu linksmų naujųjų:) Ir kaip visada, tradiciškai - laimės, meilės, šilumos, pinigų ir sveikatos artėjančiais metais linkiu kiekvienam:)

Rodyk draugams

O man sakė, kad pasaulis yra rožinis

Be temos 2010-12-29

Jeigu vieną dieną aš prabusčiau savo arba ne savo lavoje ir saulė, kurios šiuo metų laikotarpiu nelabai ir būna, savo spinduliais nutviekstų man veidą, aš, turbūt, laimingas pakilčiau iš savo arba ne savo patalo, pasakyčiau pasauliui „labas rytas“ ir nusišypsočiau, aukštai šviečiančiai saulei.
Deja, taip nebūtų. Aš užtraukčiau užuolaidas, apsiversčiau ant kito šono ir toliau varvenčiau seilę ant pagalvės.

Tokiu principu ponas Arnoldas laimingai įstotų ir į universitetą 2011 metų vasarą, po gražaus egzaminų traukinuko. Aš smagiai išlaikau savo egzamus, gaunu velniai žino kiek tų balų ir su ištiestomis rankomis griūnu tėčiui universitetui į glėbį.

Gerai, šiek tiek reikia sutirštinti spalvas. Aš blogai išlaikau egzaminus, nepaisant to, kad kiauras dienas kaip ir kažką kažkiek mokaus. Taip, nuospaudos ant mano pirštų byloja, kad esu ne staliumi gimęs, bet iškilia figūra, kurios vardą žinotų pusę Lietuvos. Nors ne, geriau pusę pasaulio. Ir štai gaunu aš atestatą su ašaromis akyse. Atestate, tarsi gili žaizda odoje, įsirėžę balai ir vidurkiai. Bet aš pakeliu nosį aukčiaui, smarką dar aukščiau nei nosį ir žygiuoju pas tėtį universitetą, prašydamas, kad jis man parūpintų vietą savo šeimoje.
Ir, ačiū Dievui, kaip bebūtų keista, bet tokią jis man atranda. Čia aš vėl mokaus, bet kaip ir kiekvienas studentas daugiau laiko skiriu „Forum Cinemas“, „Hesburger“ ir „Utenos Alus“ paskaitoms.
Šiaip ne taip aš tą universitetą baigiu. Žinoma, balai ne itin kokie, kaip ir mokyklos brandos egzuose. Bet jei priėmė tėtis universitetas, priims ir tėtis #2 darbas.
Tėtis #2 darbas mane pasitinka su išskiestomis rankomis ir duoda man darbo kabinetą 48 stiklinio bokšto aukšte, iš kur atsiveria gražusis Lietuvos miestų ir girių peizažas. Darbe man tereikia parašyti pora lapų. Nieko sunkaus. Gaunu virš 2 tūkst. Nieko nuostabaus. Dirbdamas nusiperku namą, mašiną, žmoną ir vaikus. Pastaruosius tenka susirasti, nenusipirkti. Mano šeima ideali, mes nesipykstam ir dažnai kviečiame pas save svečius, norėdami parodyti, koks mūsų gyvenimas nuostabus!!!

Galų gale mums pabosta mūsų draugai, mašina, namas, darbas ir Lietuvos miestai, kurių net nesame visų apkeliavę. Per kelias minutes mes metame darbus, mašinas ir miestus, kurių daugiau ir nematysime, nusiperkame bilietus į JAV ir po kelių minučių, susikrovę bagažą, išskrendame į pažadėtąją aukso ir naftos, ir terorizmo, ir stipriausią pasaulio šalį. Čia išlipę iš oro uosto gauname pasiūlymą nusipirkti pigiai namuką Niu Džersyje. Bekraunant naujus baldus į namą sutinku tetą nežinau ką tokią ir ji man pasiūlo dirbti vyr. patarėju stambioje įmonėje. Aš sutinku. Kai įsidarbinau į tą įmonę, kuri yra didžiausia samdomų advokatų kontora JAV, gavau trigubai daugiau pinigų nei Lietuvoje. Ir nesvarbu, kad Lietuvoje pas tėtį universitetą mokiausi odontologijos mokslo.

Kai pagalvoji, tas pasaulis labai gražus ir nereikia sakyti, kad jis žiaurus. Dievaži, ar ir jums jis toks pasirodė? O.o

Rodyk draugams

Sirgti per Kalėdas nėra taip jau blogai. Meluoju.

Be temos, įdomu 2010-12-23

Iš tiesų dar Kalėdos neatėjo, tad negaliu sakyti, kad sergu per Kalėdas. Bet abejoju, kad iki jų būsiu išgijęs. Plius, kai pagalvoji kiek čia ir beliko iki tų Kalėdų, tiesa? Aišku, galite mane vadinti pesimistu ir sakyti „NEPASIDUOK, ARNOLAI! KOVOK!!!“.
Ech…ką čia prikovosi? Kova baigėsi tuo, kad daktarė išrašė vaistų. Vieni pusiau tarsi antibiotikai, kiti - silpnesni. Bet esmė manau aiški visiems, tiesa?

Ir vis dėl to, Kalėdas juk galima sutikti jaukiai. Kaip suprasti dabar tą jaukiai? T.y. prie televizoriaus ekrano, ar negeriančių draugų būry? Draugų tokių mažai turiu, televizija nevilioja. Tad rinksiuosi paprastą variantą: praleisti Kalėdas su vyno taure, draugų būry. Tinka? Tinka.

Ai, bet aš geriau apsimesiu gyvenimo auka. Tokia auka, kaip mano šuo, kuris sukandžioja visus baldų kampus, išdrasko visko žaislus ir aplaižo visus mano nematomus ir pasislėpusius spuogus ir sporas. Manęs visai nevilioja pasiūlymas atsisėsti sau kamputy su medaus kibirėliu, čiobrelių arbata ir minėtais pusiau antibiotikų vaistais. Todėl būti auka irgi man netinka. -_-
Bet aš tikiuosi, kad jūsų Kalėdos bus sveikos! Meluoju. Tikiuosi jūs irgi sergate ir dar baisiau už mane. Šitaip bent jau man bus ramiau švęsti šventes, žinant, kad ne aš vienas toks esu:)) O jei kalbėti rimtai, tai girdėjau, kad visi čia serga ypač Kauno ir Vilniaus apskrityse. Kadangi mano miestas Elektrėnai yra tarp Vilniaus ir Kauno, tai viskas čia aišku darosi, kodėl daugiau nei pusė mokyklos vaikšto raudonom nosimis ir gerklėm, o šiukšlių dėžės pilnos apsnargliuotų servetėlių.

Tai ta proga ir užbaikime mano įrašą. Linksmų, jaukių ir SVEIKŲ (velniai griebtų) jums Kalėdų:))))

Rodyk draugams

10 lėlių, kurių nereiktų dovanoti per Kalėdas

įdomu 2010-12-16

…na, nebent, gyveni gotų šeimoje, o tavo vaikas - tamsos jėgų ir magijos fanas.
Kviečiu susipažinti su baisiųjų lėlių top 10.
ImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting siteImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site
ImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting siteImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site
ImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site ImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting siteImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting siteImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site

ImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting siteImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site

Che. Nors man šuo tai jas mielai sugriaužtų ^^

Rodyk draugams

Dainuoji? Groji? Dalyvauk SFEROJE!!!

elektrėnai, kultūra, įdomu 2010-12-11


Na, tai labas, jaunasis pilietis, kuris turi talentą, kuris moka dainuoti, groti, o scena yra mylimiausia vieta šiame sviete!
Sakai, kad „Lietuvos talentai“ tave prastūmė, o iš radijo stočių tave išstūmė papingos Lietuvos lakštingalos? Dievaži, ko taip nervinies? Aš tikiu, kad tavo kelias muzikoje dar nesibaigė!
Organizuoju linksmą, triukšmingą ir įvairių muzikos stilių prikimštą renginį - SFERA. SFERA įvyks 2011 metų Kovo mėn. pradžioje. Jei tau 13-29m., turi grupę arba šiaip mėgsti dainuoti, kviečiu tave prisijungti prie dalyvių sąrašo ir dalyvauto didžiulėje muzikos sferoje.

Daug labai neaiškinsiu, nes visą pagrindinę informaciją rasi renginio svetainėje: www.sfera.tai.lt
Tenai gali užsiregistruoti, pamatyti reikalingiausias naujienas, renginio plakatus ir šiaip įvairių dalykėlių, kuriuos gali atsisiųst.

P.S. Kiekvienas dalyvis gaus dovanų ir šansą laimėti pagrindinį prizą. Ar nepaminėjau raudonojo kilimo ir after party vakarėlio? Kaip ir minėjau, daugiau info sfera.tai.lt Jei turi dar kažkokių klausimų, rašyk man el. p. arnoldas.dektukas@gmail.com Aš būtinai atsakysiu ir visokeriopai padėsiu:))

LAUKIAM TAVO REGISTRACIJOS!!!!

Rodyk draugams

„Škodos“ nuopolis

įdomu 2010-12-04

Tiesiog noriu parodyti, kad „ŠKODA“ keičia savo logotipą. Galite pamatyti kaip jis supaprastėjo iki mūsų dienų. Paskutinis, naujausiais, beje, tiesiog nužudė…..

Ne, bet rimtai. Ką jie tokio rūko?

Rodyk draugams

Elektrėnų „uždraustasis miškas“

elektrėnai, kultūra 2010-12-01

Elektrėnai - miestelis su stulbinamu kraštovaizdžiu: turime dideles marias, slėnius ir nedideles kalvas, turime ir miškus. Aš Elektrėnų miškus suskaidau į tris geografines vietoves: miškas prie bažnyčios su taku, vedančiu į sanatoriją, miškas prie elektrinės ir mažytis miškelis netoli greitkelio už vadinamojo šiaurinio kelio (prie parduotuvės „Astros“, „Būsto pasaulio“.). Pats gyvenu netoli šio uždraustos miško*, o mano langai žiemą, vasarą žvelgia į jo langus.
Neseniai parašiau laišką/klausimą savo miesto internetinėje svetainėje, klausdamas, ar kas nors bus daroma su šiuo mišku? Per trijų (o gal ir daugiau) savaičių laikotarpį atsakymo vis dar negavau. Abejoju, kad ir gausiu. Kaip kas nors man gali atsakyti į šį klausimą, jei savivaldybės posėdžiuose toks klausimas ir problema turbūt net nebuvo nagrinėjimas? Sakysite, o kame problema?
Jei nors vienam iš jūsų tekę ten neseniai apsilankyti, klausimų kilti neturėtų. Geras savivaldybės darbas yra tas, kad padaryta nauja autobusų stotelė mieste nereikalauja peržengti to miško slenksčio. Kartais ten pavedžioju šunį ir kaskart atrandu vis naujų dalykų: švirkštų, prezervatyvų, alaus ar kitų alkoholinių gėrimų butelių. Būtų dar neblogai, jei tik tokios materialinės šiukšlės badytų akis. Neretai uždraustajame miške sutiksi girtuoklių būrelį. O jų mintis elementari: ten neužsuka policija, toji vietovė visų pamiršta, gerti ar ką nors leistis į veną visiškai saugu. Bet štai klausimas, ar saugu tiems, kurie tokius pamato, kurie pro ten praeina?
Nereikia turėti daug proto, norint kažką pakeisti. Iš tiesų, didžiąją problemos dalį sudaro finansinė padėtis. Ir vis dėl to, nors mūsų miestas pradėjo žydėti, keistis ir gražėti, tai nereiškia, kad reikia pamiršti ir kitas, nuošalesnes Elektrėnų vietoves. Apie finansinę padėtį galėtume galvoti tik tada, kai apskritai kas nors būtų apgalvota apie šį mišką. O dabar susidaro įspūdis, kad niekam nesišvietė nė mažiausia lemputė virš galvų dėl miško šalia greitkelio.
O juk galėtume jį išnaudoti labai naudingai, tiesa? Elektrėnai jaunas miestas, tad ir elkimės ne konservatyviai, o jaunatviškai: įsteikime Lietuvoje nepopuliarius šunų parkus, išvalykime mišką, sutvarkykime jame esančius žibintus, takus, padarykime kokį nors mini parkelį žmonėms. Dievaži, parduokime žemę kokiam nors parduotuvių tinklui - šis greitai viską ten iškirs, užlies cementu ir betonu.  Žodžiu, darykime bet ką, tik nepamirškime to miško.
Būtų smagu, jei savivaldybėje ateityje būtų iškeltas klausimas dėl šio miškelio. Na, o jei niekas nieko nedarys, galėsime sau linksmai paploti - Elektrėnai turi dar vieną apleistą, merdinčią vietą.

*Uždraustasis miškas - vietovė iš Hario Poterio sagos, kurioje daugybė paslaptingų, baisių ir pavojingų dalykų.

Rodyk draugams