BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kur aš norėčiau praleisti vasarą?

įdomu 2010-06-30

Dėkui, kad paklausei, nes tikrai turiu atsakymą. Žinoma, vasara labai gerai leidžiu (gan gerai…) savo mieste, ne už ilgo varysiu prie jūros ir visa kita. Bet išvydęs Singapūre esantį vieną iš brangiausių pasaulio viešbučių, kažkaip išbluko ir ta jūra, ir tie Elektrėnai ir viskas, kas man yra realu, o ne svajonės.

Nes „Marina Bay Stands“ viešbutyje pagyventi, manau, tikrai reikia nemažų pinigų. Kuo jis toks ypatingas, m?Visų pirma jis turi didžiausią pasaulyje lauko baseiną, kuris yra įrengtas ant viešbučio stogo (55 aukšte). Visai nebaisu, kad gali netyčia iškristi - tai neįmanoma, nes yra labai didelė apsauga.

Viešbutį sudaro 3 bokštai. Juose yra pilna kazino klubų, šiaip klubų, restoranų, parduotuvių, SPA centrų, sporto centrų, kino teatrai ir taip toliau. Viešbutis yra toks didžiulis, kad per 4 dienas nespėtumėte jo visų apeiti (neskaitant viešbučių numerių)


Na štai toks… subtilus ir paprastas viešbutis. Visos vasaros čia praleisti nenorėčiau. Bet savaitės man užtektų. O dabar varau į pležą, ant žolės, kur yra uodų, su piniginėje paskutiniais 30ct, degintis:)

Rodyk draugams

Savaitės pradžiai #06

Savaitė, įdomu 2010-06-28

Daina:
Vandalism - Hablando (Club Mix)

Citata:
„Ji yra geriausia mano draugė. Abby dėl manęs padarė daugiau, nei aš dėl jos“ - kur gi ne, juk baisiausio šuns titulą laimėjusi Čihuahua patelė savo šeimininkei atnešė 1600 dolerių prizą.

Nuotrauka:


Interneto svetainė:
Google Gravity

Tiesiog įdomi mintis ir idėja, o gal tai paprastas pasišaipymas iš Googles. Google sužinojus apie šią svetainę, pasisvaidė pykčiais, jog konkurentai išsišaipo iš šios įmonės, kurios pagrindinis tikslas yra greitis, tvarka ir paprastumas. Deja, google gravity to pasiūlyti negalėtų. Viskas sugriūna, o paspaudus ant bet kurio dalykų (arba patempus) jis pakyla viršun ir vėl nugrius žemyn.:)

Rodyk draugams

…savaitgaliui #06

Savaitė 2010-06-25

Daina:
Benny Benassi feat. Kelis & APL & Jean Baptiste - Spaceship (Extended Mix)

Patarimas:
Pasistenk neliūdėti, kad dar kol kas neturime vasaros. Vat, Maskvoje nuo karščio jau lydosi asfaltas:) Daugiau pasiskaityti gali čia.

Anekdotas:
Apie futuristus:
- Suvalgyk saldainį.
- Bet jis gruodžio mėn. pagamintas?
- O kas dabar?
- Spalis
- Primesk, iš ateities…

Filmas:
„Ateini čia arba gausi į dūdą!“ // „Kick-Ass“ 2010

Geras filmas visai, ane? Gaila tik, kad lietuviai taip siaubingai jį išvertė…

Rodyk draugams

Savaitės pradžiai #05

Savaitė 2010-06-21

Daina:
markus winter- electro love song (club mix)

Citata:
A. Kubilius: „Išmokite gyventi pagal galimybes“.
Visų pirma, man rodos, kad visi ir gyvena tik pagal galimybes, nes kitaip ne tik nepragyventum, bet net neišgyventum. Visų antra, šie žodžiai labiausiai ir tiktų jiems patiems:)

Nuotrauka:

Nekomentuosiu, leisiu susiprasti patiems.

Rodyk draugams

Mylėti neužtenka

Kūryba 2010-06-19

Jis tik akimirką sudvejojo. Prisitraukė ją arčiau, stipriai suspaudė ir ėmė bučiuoti. Liežuvis švelniai aplaižė jos lūpas, tada įsiskverbė į burną. O ji kvepėjo gaiviu aromatu, skaniais kvepalais. Abu jautė vienas kito tankų alsavimą, abiejų vokai buvo stipriai suspausti. Jis pajuto, kaip ji pasiduoda ir pirštais šukuoja plaukus.
Nebuvo nei romantiškos atmosferos, nei lietaus, nei saulėlydžio. Nieko, kas galėtų priminti jų pirmuosius bučinius. Stovėjo netoli traukinių stoties, ūžiant traukiniams ir kaukiant automobiliams. Šalimais į traukinį skubėjo patenkinti turistai, siaurom akim ir ruda oda, vilkdami didelius lagaminus ant ratukų.
O jie tiesiog stovėjo ir bučiavosi, nematydami nieko aplinkui, nejausdami to kas vyksta už užmerktų akių vokų. Ausys ir tos nieko negirdėjo, nes nebuvo įdomu išgirsti nieko daugiau, kaip tik vieno kito kvėpavimą. Stiprios jo rankos palietė jos veidą, ėmė jį švelniai glostyti.
Pažintis jų visiškai neįprasta. Pirmasis pasimatymas buvo ne restorane ar parke, o lovoj. Visas dvi valandas jos bute, jie mylėjosi. Kitus kartus susitikdavo toje pačioje vietoje, tuo pačiu laiku, arba jis tiesiog surasdavo ją. Keista, kad jie vienas kitą pamilo. Ji negalėjo sau to leisti, o jis nusižengė.
Galiausiai ji nutraukė bučinį.
-Tau reikia eiti. - tyliai pasakė.
-Ne, nenoriu niekur eiti. - atsakė jis, nužvelgęs jo veidą.
-Žmona… ji gali įtarti. Mes ir taip ilgai užsibuvome.
-Aš tave myliu. Nepaisant visko. Aš ją paliksiu, man nereikia jos. Man reikia tavęs.
-Aš nesu tokia moteris, kuri atitiktų tavo reikalavimus, Danieli.
-Man nerūpi, kas tu esi, ar supranti? Tu pasikeisi. Aš turiu šiek tiek pinigų. Mes išvažiuosim. Paliksim šią šalį, gyvensim namely prie jūros ir grožėsimės saulėlydžiais.
-Tu nesupranti, ar ne? Tu nesuvoki?
Jis žvelgė į ją kvailu žvilgsniu.
-Mes negali būti kartu, Danieli. Negalim! Aš negaliu. Manes užmuš, jei sužinos, kad aš tave myliu. Tu turi žmoną. Tokia jau aš, ar tu nesupranti?
-Aš tave galiu ištempti iš viso šito mėšlo. Tu būsi laisva. Tau nereikės daugiau to daryti. Juk galima viską pakeisti. Kodėl nenori?
-Nes negaliu. Nes turiu skolų…
-Gražinsim.
-…ir dar daugybė kitų problemų. Aš prostitutė, o tu santuoką turintis vyras. Mums nedera būti kartu.
Ji apsisuko ir ėmė žingsniuoti. Girdėjo, kaip Danielis šaukia jos vardą kelis kartus, bet neatsisuko. Nereikia, bus per daug skaudu. Ji save parduoda, jai moka už visus suteikiamus malonumus. Nedera įsimylėti kliento.
O jis tiesiog žvelgė į ją, nekęsdamas viso pasaulio, visko kas jį aplink supo.
Ir pajuto didžiulį pyktį, bei pavydą, pamatęs, kaip ji įsėda į ką tik jai pinigus užmokėjusio vyro automobilį.

Rodyk draugams

…savaitgaliui #05

Savaitė 2010-06-18

Daina:
MUSE - Neutron Star Collision

Ir kaip gi man nepatiks, pačios mylimiausios grupės naujausia daina?:)))

Patarimas:
Pamylėk žmoną iš ryto - būsi pirmas!

Anekdotas:
Viršininkas netikėtai įsiveržęs į kabinetą rėkia:
- Aš juk sakiau: Darbo metu rūkyti draudžiama!!!
Visi choru:
- O kas dirba?!

Nelabai tinkantis Lietuvai, tiesa? Dabar visi pluša ir dirba, kad tik iš darbo neišmestų. Baigėsi dykinėjimas. O dirbi tai už minimumą….

Filmas:
A Komanda (2010)

Atrodo, nusimato nemažai veiksmo ir efektų:) Turėtų būti neblogas:)

Knyga:
Tess Gerritsen „Dingusios“
Karštą vasaros vakarą Bostono patologinės anatomijos klinikos darbuotoja Mora Ailz, baigdama darbą, dar kartelį užsuka į šaltąją patalpą pasitikslinti, kurioje vietoje ant jaunos neatpažintos moters kūno ji buvo pastebėjusi tatuiruotę, ir… daug savo gyvenime mačiusią daktarę sukausto siaubas – apžiūrimo lavono akys staiga atsimerkia. Atsigavusi moteris skubiai vežama į ligoninę, o ten nutinka sunkiai suvokiami dalykai…

Rodyk draugams

Ateities architektūros projektai

įdomu 2010-06-15

Tiesiog, manau, kartais įdomu užmesti akį į ateitį ir pažiūrėti kas, kur bus:) Šie keli architektūros projektai sudomino mane:) Atrodo futuristiniai, unikalūs ir… milžiniški:)

Gigantiškas saulės krioklys skirtas 2016 metų Olimpinėms žaidynėmsTai didžiulis saulės energija varomas krioklys, kurį suprojektavo Šveicarijos architektūros firma RAFAA 2016 m. olimpinėms žaidynėms. Kūrinys pavadintas „Saulės miesto bokštu“. RAFAA tikisi pastatą užpildyti įvairiausiomis kavinėmis, amfiteatrų salėmis ir kitomis pramogomis. Kūrėjai teigia, kad šis jų architektūros šedevras simbolizuoja pasaulyje dominuojančią naftą ir jos blogą, žalingą poveikį. Pastatas ne tik pagražintų ir visą miestą, Olimpines žaidynes, bet ir suteiktų energijos visam Rio de Ženeiro miestui ir aplinkiniams miesteliams.

Milžiniška piramidė sukurta Naujajam Orleanui


Čia nieko neaiškinsiu, tik įdėsiu video, kur pamatysite apie šį projektą daugiau:

Pastatai su tiltu

JAV įsikūrę Steven holas Architektai ką tik laimėjo tarptautinį dizaino konkursą “LM Project” su programa, kuri jungia biurų pastatus su esančio tako, esančio 65 metrų aukštyje, pagalba Kopenhagos krantinėje.

Herzog & de Meuron Paryžiaus piramidė

Atrodo, kad Paryžiui neužtenka vien Eifelio bokšto ir triumfo arkos, bei Luvro. Miesto taryba nusprendė pastatyti saulės energija varomą piramidę, kurioje būtų įrengta daugybę biurų, kompanijų, parduotuvių, kavinių, SPA centrų ir pramoginės veiklos įmonių. O taip pat ir 400 kambarių viešbutis. Piramidė bus apsupta parkų, sodų, o pati ji yra planuojama 590 pėdų aukščio. 2012 metais, besilankydami Paryžiuje šią piramidę jau turėtumėte pamatyti:))

Pastatas skirtas pabėgti nuo blogo klimato


Šis, šiame įraše jau paskutinis projektas, skirtas žmonėms, kuriuos užklupo netikėta gamta motulė su savo išdaigomis: gaisrai, cunamiai, potvyniai, žemės drebėjimai. Šis vandens miestas gali ir šiek plaukioti, tam tikromis vandenyno srovėmis. Pastatas yra visiškai apsaugotas dvigubais sluoksniais ir įvairiomis masėmis nuo pavojų. Vienu žodžiu, fantastiška.

Štai tokie projektukai šįkart laukia mūsų ateityje:) Aišku, jų yra ir daugiau. Gal įdėsiu kitąkart:)

P.S. Gal kas žinot, ar Lietuvoje nusimato panašaus mąsto projektai?:)) Žinoma, kad juokauju:))

Rodyk draugams

Savaitės pradžiai #04

Be temos 2010-06-14

Daina:
steve aoki feat. zuper blahq - i’m in the house

Citata:
„Ateina porelė - vaikinas pamato mane, rėkia, kokia aš graži, įgrūda savo merginai fotoaparatą į rankas, apkabina mane, o mergina laiminga fotkina.“ - iš žurnalo „Panelė“ straipsnio apie Kinų liguistą potraukį lietuvaitėms.

Nuotrauka:
Benoit Paille - splash1

primena dabartinius Lietuvos orus:) …ir kaip per šiltą asfaltą, lyjant lietui, bėgdavau basas namo:)

Rodyk draugams

…savaitgaliui #4

Savaitė 2010-06-11

Daina:
MGMT - Kids

Patarimas:
Jei važinėji dviračiu - saugok jį. Lietuvoje daugėja dviračių vagių. Plačiau čia.

Anekdotas:
Senas, bet geras:)
Susitinka du draugai ir vienas pasigiria:
-Nusipirkau automobilį vakar.
-Rimtai? Kokios spalvos?
-Nu… yra jūra, ane? Ten tolumoje šviečia besileidžianti saulė. Aplinkui šokinėja delfinai. Jaučiasi laisvės pojūtis. Įsivaizduoji?
-Aha.
-Nu ir leidžiasi saulė. O jos šviesa atsispindi jūroje. Kerti tą spalvą?
-Taip.
-Ir tie delfinai šokinėja. Ir ta spalva atsispindi ant jų. Įsivaizduoji?
-Taip, įsivaizduoju.
-Tai va tokia spalva, tik balta:))

Filmas:
Ponas ir ponia Gangsteriai (The Killers) 2010
Nebuvo lengviau išversti tiesiog… Žudikai?:)) Ar skamba per žiauriai? Žodžiu, atrodo nusimato neblogas, juokingas ir turintis veiksmo seansas. Siūlau pažiūrėti:))

Knyga:
Sandra Brown „PAVYDAS“

Prestižinės Niujorko knygų leidyklos redaktorė Marisa Materli-Ryd yra leidybos pasaulio legendos Danielio Materlio dukra ir bestselerio autoriaus Nojaus Rydo žmona. Kartą jai į rankas patenka rankraščio ištrauka, pasirašyta inicialais P. M. E. Marisa pasiryžta žūtbūt surasti autorių. Nuošalioje saloje JAV pietuose, apleistame dvare ji suranda Parkerį Evansą, slepiantį ir savo tapatybę, ir praeitį. Redaguodama jo rašomą knygą, Marisa įsijaučia į dviejų jaunų žmonių draugystės istoriją, kuri baigiasi siautulingu lėbavimu vandenyne – išnuomota jachta grįžta tik vienas žmogus… Be to, pajaučia simpatiją autoriui. Knygos rankraštis, jausmai Parkeriui ir negera nuojauta pastūmėja ją narplioti prieš kelis dešimtmečius įvykusio nusikaltimo istoriją.

Sandra Brown pasirūpino, kad meilės, neapykantos ir pavydo pinklėse kvapą gniaužiančios atomazgos karštligiškai ieškotume iki paskutinių šio romano puslapių…

Mano nuomonė: viena iš geriausių skaitytų knygų. Daug meilės scenos, daug intrigų, viskas puikiai susukta ir paslėpta. Knyga labai prikausto dėmesį.

Rodyk draugams

Vasaros organizaciniai planai

elektrėnai, kultūra 2010-06-10

Aloha visiems!!!
Keičiau kompą, turėjau problemų su internetu, taip, kad negalėjau nei ką parašyti, nei ką atnaujinti.:)

Manęs jau ima klausinėti ar šiais metais vyks KINO NAKTYS. Praeitais metais Elektrėnuose jų darėme apie penkias (netoli vidurnakčio lauke rodomi filmai). Ir žinau, kad nemažai kas tų kino naktų jau pasiilgo ir nori vėl. Bet kaip visuomet yra bet.
Suprantate, dirbame ir darome šiuos projektus, negaudami nė cento atlygio ar algos. Tiesiog nešdami kažkokį indėlį į Elektrėnų apylinkes. Ir darant, dirbant, besistengiant pamatyti rezultatą kai atėjęs jaunimas pažiūrėti filmų, pradeda nežmoniškai gerti, rėkauti, staugti, daužytis nėra labai didelis kaifas. O kur dar šiūkšlės. Po kiekvienos kino nakties, kai jau buvo netoli pirmos valandos eidavome rinkti visas skardines, maišelius, nuorūkas ir visa kita. Tada pradedi mąstyti, kam tos KINO NAKTYS, jei žmonės neparodo jokios pagarbos nei jų organizatoriams, nei kitiems.

KINO NAKTYS BUS TADA, KAI BUS IR HUMANIŠKUMAS.
ar tokį išsiugdėte, prašau parašyti komentaruose.

Kitas renginys, laukiantis jūsų Rugpjūčio mėnesį. SFERA - Elektrėnų Muzikos Diena. Man reikia žinoti, ar jūs ateitumėte į visą dieną trunkantį renginį, kur gros įvairiausio stiliaus muzikantai, o galų gale ir elektroninės muzikos atlikėjai. Ar nebūtų tuštuma lyg kanzase? Jei norite, kad tokia diena įvyktų ir uždarytų 2010 metų vasarą - prašau! Tuomet darau ir renginys bus.


Prašau, nepamiršti komentaruose palikti atsakymų į ką tik apsvarstytas temas. Norit, nenorit. Būsit, nebūsit. Bus humaniškumas ir tolerancija, ar nebus? Turiu žinot.

Rodyk draugams