BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Savaitės pradžiai #03

Kūryba, Savaitė 2010-05-31

Daina:
Nneka - Heartbeat (Chase & Status Remix)

Citata:
„Galų gale Elektrėnuose žengtas pirmasis žingsnis jaunimo kine“ - iš jaunimo kino festivalio „Kino Žiburiai 2010“

Nuotrauka:
Kleemass  „Daddy“

Rodyk draugams

…savaitgaliui #02

Savaitė, įdomu 2010-05-28

Daina:
Radio Killers - Voila

Patarimas:
Nepamiršk nueiti į Gegužės 29d. 18:00h. Elektrėnų Kultūros Centre vyksiantį jaunimo kino festivalį „Elektrėnų Žiburiai 2010“

Anekdotas:
Sėdi ant kranto du apsirūkę narkomanai. Prie jų prieina policininkai ir klausia:
– Ar čia neišplaukė lavonas?
– Ne.
Po kiek laiko išplaukia lavonas. Vienas narkomanas jam sako:
– Gali sau plaukti. Nebijok, mes tavęs neišdavėm.

Filmas:
Persijos princas: laiko smiltys (2010)

Nesiūlau į „Seksą ir miestą 2“, nes nei pirmojo nemačiau, nei norėčiau ir pats eiti. Jei eiti į kiną, tai pamatyti efektus. Persijos Princas tokius ir siūlo:))

Knyga:
MIRTIS IŠ MIŠKO // Brigitte Aubert
Trisdešimt šešerių metų Elizos gyvenimas sustojo, kai sprogus bombai žuvo jos mylimas žmogus, o ji pati tapo spengiančios tylos įkaite. Nuo to laiko ji gyvena savo minčių pasaulyje, prižiūrima budriosios slaugės Ivetės. Paralyžiuota, neregė, bet tvirtai pasiryžusi įrodyti, kad ji gyva, kad girdi ir suvokia informaciją, kurią skleidžia išorinis pasaulis. O ją supančiame pasaulyje glūdi nemažai paslapčių…
Vieną dieną prie Elizos, lūkuriuojančios savo slaugės, prieina Viržini, septynmetė mergaitė, ir papasakoja nerimą keliančių dalykų apie vaikų, tarp jų ir savo brolio, nužudymus. „Tai Mirties miško darbas“, – patikslina mergaitė. O mirtis, žinome, labai nemėgsta dykinėti… Kraupūs įvykiai netrukus tai pavirtina. Keistuolis komisaras Isaras, kuriam pavesta vykdyti tyrimą, greitai įsitikina, kad Eliza žino gerokai daugiau, nei gali perduoti ženklais. Su kiekviena diena Eliza vis labiau įsipainioja į šiurpių nusikaltimų bylą ir galiausiai pati imasi ją narplioti, nes Mirtis iš miško pradeda klaidžiot ir aplink jos namus…

Rodyk draugams

Veidrodžiai kine

įdomu 2010-05-27

Žiūrėdami siaubo filmus, režisierių taktika perteikti siaubą veidrodžio pagalba, ne kartą esame ir išsigandę, pašokę, suklykę ar kažkas panašaus. Netikėtas reginys pasirodęs atspindyje dažnai tampa siaubo filmo koziriu. Žinoma, dabar siaubo filmų meistrai stengiasi atprasti nuo šios siužetinės versijos, kadangi tai tapo per daug įprasta, ne originalu, matyta ir net nebaisu.

Vis dėl to, siūlau pažiūrėti trumpą video, kur yra sukelti garsiausi veidrodžio panaudojimai siaubo filmuose:)

Rodyk draugams

Ką veikti Elektrėnuose šį savaitgalį?

elektrėnai 2010-05-25

O veikti bus daug ką, nes šį savaitgalį Elektrėnai švenčia savo 50 - ies metų gimtadienį ir kartu 10 - ies metų sukaktį visai Elektrėnų savivaldybei. Daugybė renginių, skirtingų vietų, kuriuose vyks šventė. Primenu, kad į programą įtrauktas į mano kino festivalis „KINO ŽIBURIAI 2010“. Apačioje plakatas su visa renginio eiga:)


(Paspauskite ant plakato, norint pamatyti didesnę jo rezoliuciją)

Rodyk draugams

Savaitės pradžiai #02

Savaitė 2010-05-24

Daina:
DEUX - the time is now

Citata:
Apie tai, kai moters vardu buvo pavadintas automobilis:
„Nenoriu, kad mano tapatybė būtų nuolat siejama su automobiliu. Įsivaizduokite visokius juokelius, pavyzdžiui „Zoe sugedo“, arba „Zoe išvyko į aptarnavimą“. Ar, dar blogiau, „kažkas žuvo važiuodamas Zoe“

Nuotrauka:
Controlled View // autorius

Nesistenk užsimerkti, net jei tiesa, kurią tuoj išvysi, gali viską pakeisti.

Rodyk draugams

…savaitgaliui #01

Savaitė, įdomu 2010-05-21

Daina:
Wynter Gordon - Dirty Talk (Laidback Luke Remix)

Geras gabalas, tikrai tinkantis savaitgaliui:))

Patarimas:
Po šašlykų ir alaus, žiūrėk ir fotikas prigaus. Atsargiai, nepakliūk į jo vietą:

Anekdotas:
Ne viskas šiame pasaulyje yra už pinigus. Kai ką galima gauti ir už dyką.

Filmas:
Karštas kubilas – laiko mašina / Hot Tub Time Machine

Knyga:
NAUJIENA // Sandra Brown - „ŠARADA“
Populiariai serialų žvaigždei Keitei Delani, pasiekusiai pačią karjeros viršūnę, persodinama širdis. Gavusi naują širdį graži ir aikštinga moteris visiškai pasikeičia: ji palieka mylimąjį, atsisako televizijos žvaigždės gyvenimo, iš Holivudo išvyksta į nedidelį miestelį ir vietinės televizijos kanale pradeda vesti laidą, kurioje našlaičiams ieškoma įtėvių. Bet pasidžiaugti naujuoju gyvenimu Keitei netenka - paštu ima plūsti iškarpos iš laikraščių, kuriuose rašoma apie nužudytus širdies gavėjus, kuriems širdis buvo persodinta tą pačią dieną kaip ir jai. Moteris supranta, kad grėsmė iškilo ir jos gyvybei. Bet iš kurios pusės sėlina pavojus?
Keitė kreipiasi pagalbos į detektyvinių romanų rašytoją Aleksą Pirsą, šis greitai tampa ir jos mylimuoju. Artėjant širdies persodinimo metinėms, persekiotojas vis arčiau, o įtariamųjų tik daugėja…

Rodyk draugams

Laikais dietos?

įdomu 2010-05-20

…tuomet valgyt taip:)Žinoma, aš juokauju. Senai visiems aišku, kad dieta nėra lieknėjimo būdas. Kiek numesi, tiek po to priaugsi dvigubai. Ankščiau ar vėliau, juk kažkada pavalgysi sočiai:)
Mesti svorį? Dievaži, kas pas jus, paneles, per išmonė. O aiškinate, kad esate protingiausios. Taaaip, nevalgykit. Po to kai gatvėj nualpsit, galėsit neverkti. Gal truputį per žiauriai nuskambėjo, bet šiaip… geriau jau pasportuoti, nei nevalgyti. Valgis yra būtinas!!!

O šios lėkštės skirtos ne tiek kiek svorio metimui, o tiesiog norint sunormuoti savo dienos maisto porcijas, kaip nustatė daktarai:))

Rodyk draugams

Aštuoni aprangos dalykai

apranga 2010-05-18

Visi jie kitokie, įdomūs ir net iššaukiantys:) Vis dėl to, kelis aš iš šitų užsidėčiau, nešiočiau. Pateikiu jums aprangos aštuntuką. Ką išsirinktumėte jūs?
Rodyk draugams

Savaitės pradžiai #01

Savaitė 2010-05-17

Daina:
HADOUKEN - mic check

Savaitės citata
„Jei dar nepasiruošei Lietuvių egzui, abituriente, tai viskas gerai. Turi dar pusę mėnesio iš visų 12 metų:))“

Savaitės nuotrauka
„PLAY DIRTY“
fotografas: A. L. Vaitkūnas (taip jau išpuolė, kad šį kart - aš)

Rodyk draugams

Aš nesu nei advokatas, nei idealistas

elektrėnai 2010-05-08

-Kodėl tu savo blog’e neparašai ko nors gražaus apie Elektrėnus? Nejau tau tavo miestas toks blogas?
-Elektrėnai nėra ypatingai kažkoks blogas miestas, - atsakau. - Tiesiog aprašau minusus.
-Kiekvienas turi minusų. Ir tu.
-Žinoma. Pilnai pritariu. Bet mano nuomone, nekalbant apie svarbius, blogus dalykus, mes vaidintume lyg nieko nematančius, nežinančius ir nenorinčius gilintis. O taip neturėtų būti. Jeigu bijosime kalbėti apie nemalonius, baisius įvykius ir dalykus, galų gale visuomenė palūš ir susiskaldys. Juk svarbiausia iškelti problemas į viršų, jas išspręsti, o tik tada eiti tobulumo link.
-Niekados nebus taip, jog nebus kažko blogo. Tu kritikuoji savo miestą, tačiau gerų savybių apie jį neaprašai, lyg tokių nebūtų.
-Esu atsiliepęs ne sykį apie Elektrėnus ir geru žodžiu. Bet nenoriu jaustis miesto advokatas, kuris perša savo nuomonę: pažiūrėkit, koks nuostabus miestas. Tuomet aš jausčiausi taip lyg būčiau reklamos agentas ar idealistas, kuris aplinkui mato tik gera. Deja, toks nesu. Negaliu eiti prieš savo būdą ir negaliu aiškinti to, ko nėra. Gaunu ne vieną laišką, su prašymais papasakoti apie Elektrėnus daugiau. Ten nerašau tik bloga, paminiu ir daugybę gerų savybių, bet nevengiu ir minusų. Nematau tikslo kalbėti tik gražius dalykus.
-Nemanai, kad žmonės pagalvos, jog esi kažkoks niurzga, cinikas, ar mažvaikis dėstantis savo kritiką?
-Man nerūpi, ką jie mąsto. Mes visi aplinkui žinome savo miesto niuansus ir tai, kad aš juos išsakau viešai, neturėtų reikšti, jog esu cinikas ar niurzga. Tiesiog vieni kalba apie tai tyliai, o kiti garsiai. O jei žmogus, norintis vien tik tai rašyti idealius ir gerus dalykus apie kažką, jis irgi turi teisę į tai. Niekas nedraudžia sukurti jam savo dar vieno blog’o, svetainės, laikraščio ar bendruomenės. Esu gavęs laišką, kur buvo prašymas parašyti vien tik gerus dalykus apie savo miestą (2-3 įrašus). Pabandžiau. Bet visai tai atrodė taip lėkštai, taip juokingai. Ištryniau ir nedėjau.
-Kodėl?
-Nes viskas skambėjo lyg reklaminiame lankstinuke. Trūko tik gražių nuotraukų, laimingų veidų ir rožinės spalvos. Tai - ne man.
-Ir toliau žadi rašyti tik minusus?
-Ne. Jau minėjau, kad rašau ne tik minusus, o paminiu ir gerus savybes. Taip bus ir toliau. Aš ne advokatas, ir ne idealistas.

Rodyk draugams